Close
Маю запитання
Telegram
WhatsApp
Viber
Messenger
Skype
Mail
Phone

СІП технологія

В основі SIP-технології лежить використання конструкційних теплоізоляційних SIP-панелей (Structural Insulated Panel) для основних елементів будівлі: стін, перекриттів і даху.
SIP панель - це тришарова конструкція, що складається з 2-ух листів OSB-3,4 товщиною 10-15 мм і твердого пінополістиролу ПСБ-С, товщиною 100-200 мм. Панелі склеюються поліуретановим клеєм, під тиском преса до 18 тонн.

Сип технологія - це не каркасне, а панельне житлове будівництво. Для будівництва не зводиться окремий каркас будівлі. Його роль виконують верхній і нижній обв'язувальні бруси, а також вертикальний з'єднувальний брус.

Збірка стін з SIP-панелей проста і доступна. Монтаж стіни починається з того, що до обв'язувального бруса або перекриття прикріплюють направляючу дошку по периметру майбутньої стіни. Потім за рівнем встановлюють дві кутові панелі. Далі можна будувати навіть без рівня.
Будинки з СІП відрізняються швидкістю зведення. Залежно від розміру будинку і місцевості, збірка будинку на місці триває від декількох днів до декількох тижнів.

Переваги панельного будівництва
над каркасним

Якість
Плита OSB-3, приклеїна до утеплювача, не деформується з часом, як це часто відбувається з обшивкою каркаса.
Тепліший будинок
Стіна виходить тепліше через зменшення містків холоду. Щільні утеплювачі в SIP-панелях значно ефективніші і екологічні, ніж звичайні мінераловатні утеплювачі каркасних будинків.
Долговічність
SIP-конструкції, на відміну від дерев'яних каркасів, не схильні до деформацій внаслідок всихання деревини.
Прогресивність
Насьогодні панельне домобудівництво вважається однією з кращих за сукупністю сучасних вимог, що пред'являються до житлових будинків у всьому світі.

Економія
Частина навантаження забирає на себе SIP-панель, а значить витрата матеріалів на каркас зменшуються.

Енергоефективний будинок

У середньостатистичному приватному будинку тепловтрати через стіни можуть досягати 30%, через горище - 20%, а через підвал - 10%.

Цей факт не може бути недооцінений, так як ці відсотки - не просто абстрактні цифри, а «живі» гроші, які Ви витрачаєте на опалення. Вихід з ситуації, що склалася тільки один - зведення будинку з максимальною теплоізоляцією від фундаменту до даху.

В ідеалі необхідно подбати про енергоефективність Вашого будинку на стадії проектування. При виборі технології багато хто схиляється до простих, перевірених, відносно недорогих, і в той же час ефективних матеріалів будівництва. Всім цим якостям відповідає SIP-технологія із застосуванням пінополістиролу (інакше - пінопласту), який вже більше 50 років широко застосовується в світі для утеплення зовнішніх стін будівель.


Відгуки клієнтів Панеко
Приняли решение строить дом по СИП технологи, заказали просчет проекта у компании PanEco. Так как цена нам подошла, сделали заказ на домокомплект+сборку дома. За три месяца дом был готов для внешней отделки. Качеством довольны, соседи не верят, что мы платим за отопление в разы меньше, чем раньше. 

Елена К.
Потрібно було побудувати будинок для родини за невеликий бюджет. Співробітники компанії  PanEco запропонували проект та розрахвали його вартість. За два тижні вже був готовий фундамент, ще за три тижні - будинок здали для зовнішного облицювання. Наша родина задоволена новим будинком, дякуємо команді компанії за гарну роботу. 

Павло
Узнал о компании от знакомых и заказал строительство бытовки для диспетчера (6 м2.). Заказ выполнили за 2 недели с установкой. Компания также сделала обшивку профнастилом и установила металлопластиковую дверь и окно. Спасибо за оперативную работу!

 Федор
Замовили будівництво двоповерхового міні-готелю в Карпатах (500 кв. м.) у компанії Paneco. Окремо вдячні за чудовий проект, розроблений компанією. Робота була складною, оскільки ми мали намір відкрити готель до літнього сезону. Вдячні за високий професіоналізм та уважне ставлення до наших побажань. 

Садиба "Лісова Квітка" у Карпатах