КАРКАСНІ БУДИНКИ У БІЛІЙ ЦЕРКВІ

Ми - перша у Білій Церкві будівельна компанія, яка почала займатися каркасно-панельним будівництвом. Панеко вже 15 років будує домівки, готелі, дачі та навіть церкви.

Каркасні будинки у Києві і Білій Церкві

Каркасна технологія “класична”, а панельно-каркасна більш модернізована та сучасна. Найголовніше знайти досвідчену будівельну компанію, яка може відповісти на всі запитання та побудувати будинок вашої мрії.
Власники побудованих нами домівок підкреслюють довговічність, економію на отопленні і на вигоді такого будівництва, порівняно з будинками з цегли або бетону.Каркасні будинки: технологія


Будівництво каркасного будинку починається з вибору основи: це може бути металевий каркас або деревʼяний з пиломатеріалів. Щоб будинок з деревʼяною конструкцією зробити максимально довговічним, необхідно якісно обробити деревину: просочити та антисептувати, а також ізолювати її від деструкції навколишнього середовища.


Щоб каркасний будинок був насправді енергоефективним, необхідно забезпечити його теплоізоляцію. Це робиться завдяки:
 • використанню мінеральної вати з базальтового або кварцового волокна. (нетоксична та вогнестійка впродовж короткого часу)
 • натуральної екологічно чистої ековати
Зовні такий «сендвіч» закривається. Як оздоблювальний матеріал можна використати, наприклад, декоративну штукатурку або клінкерну цеглу (яка в останні роки здобуває більше і більше популярності).

Каркасні будинки: ціна

Ви, можливо, помітили, що багато сайтів не вказують ціни на будинки з проектів або не можуть чітко сформулювати ціну каркасно-панельного будинку. Ми не хочемо вводити наших клієнтів в оману, тоже розраховуємо кожен будинок окремо впродовж 72 годин.

Ви можете написати нам і ми вишлемо розрахунок.

Також ви можете обрати свій будинок у нашому каталозі проектів.


Але взагалі, ціни на будинок мають надто велику кількість змінних, щоб бути статичними. На ціну будівництва каркасного будинку в Києві та Білій Церкві, як і в цілій країна впливає кількість поверхів, товщина стін, тип даху та навіть ґрунт під будинком: від цього залежить тип фундаменту, який можна використовувати під даний проект). Більше того, ми працюжмо виключно на найякісниших матеріалах, серед яких британський клей LEESON (тут ви можете прочитати про нього докладніше), а ціна на нього безпосередньо залежить від курсу фунта.

Каркасні будинки і панельно-каркасні будинки

Ми будуємо по каркасно-панельній технології, ви можете детальніше ознайомимтися с СІП (каркасно-панельною технологією тут).
Найсуттєвіша різниця у тому, що панельний будинок ще більше теплий та менше втрачає тепло, бо має меншу кількість «холодних містків» — місць стику панелей, звідки будинок втрачає температуру.
Підсумовуючи, дві технології дуже схожі, але каркасна «класична», а панельно-каркасна більш модернізована та сучасна. Найголовніше знайти досвідчену будівельну компанію, яка може відповісти на всі запитання та побудувати будинок вашої мрії.

ЧОМУ МИ?

 • Висока якість

  Вже 14 років кажен будинок ми будуємо як для себе.
 • Дотримуємося термінів

  Ми завжди здаємо проекти вчасно.
 • Індивідуальний проект

  Ми індивідуально достосовуємо кожен проект під замовника. Хочете більші вікна? Без питань. Бажаєте ще одну кімнату? Можемо це зробити!
 • Ми — професіонали

  Знаємо свою справу, мажмо власний цех та виробництво. Слідкуємо за усіма будівельними трендами та відвідуємо будівельні виставки в Україна і закордоном.