Готові проекти будинків з СІП

Сучасні та енергоефективні проекти будинків з СІП для приватних і комерційних цілей

Готові проекти каркасних будинків з СІП панелей

Ми пропонуємо Вам високоякісне СІП будівництво. У нашому каталозі проектів з СІП ви напевно знайдете будинок своєї мрії або проект приміщення для Вашого бізнесу. Ми будуємо СІП будинки у Києві, Білій Церкві, Василькові та Одесі. Ви можете ознайомитися з нашими реалізованими проектами у розділі МИ ЗБУДУВАЛИ. Вже більше 150 власників живуть у будинках збудованих Панеко, економлять на опаленні та більше не залежать від цін на оренду квартири або дому.

Будинок до самостійного монтажу

До кожного проекту при замовленні домокомплекту з самостійним монтажем, ми додаємо ретельну технічну інструкцію. Якщо ви не хочете перейматися самостійним монтажем, наші кваліфіковані спеціалісти зберуть будинок.

Власний проект

Якщо ви вже маєте свій проект будинку, ми з легкістю підготуємо його до будівництва з СІП панелей. Пришліть його нам та за 72 години ми вишлемо вам безкоштовний прорахунок.
Якщо вам сподобався один з наших проектів, але ви хочете його трошки змінити під себе, – ми з радістю це зробимо. Можете хочете додати ще одну кімнату, або веранду? Ми можемо це спроектувати та побудувати!

Ціни на СІП Будинки з каталогу проектів

Ви помітили, що ми не маємо цін на кожен будинок. Це обумовлено декількома факторами:
  1. Ціни на матеріали дуже часто змінюються і ми не хочемо ввести вас в оману з неактуальними цінами
  2. Кожен замовник має свої побажання, наприклад, про товщину стін, що також впливає на кінцеву ціну
Тож, якщо ви зацікавлені у якомусь з наших проектів до 99 м² або від 100 м² – напишіть нам, ми безкоштовно прорахуємо його під Ваші побажання.

Що ми будуємо?

Ми будуємо за СІП технологією:
Ми НЕ будуємо каркасні будинки під ключ. Ми будуємо по каркасно-панельній технології, ви можете детальніше ознайомимтися с СІП (каркасно-панельною технологією тут).